5 września 2023

Alokacja środków III edycji „Moja Woda” została przekroczona i zwiększono pulę

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej poinformował, że że na podstawie złożonych wniosków w Portalu Beneficjenta alokacja środków w ramach programu „Moja Woda” została przekroczona.

Co to jest "Moja Woda"?

Program Moja Woda 2023, w ramach którego można dostać dofinansowanie do zbiornika na deszczówkę ruszył 3 sierpnia. Jest to program z budżetem 130 milionów złotych. Polega na tym, że właściciele domów mają możliwość nawet 6000 złotych na inwestycje w tzw. małą retencję na swoich nieruchomościach.

Pula została przekroczona

W dniu 24 sierpnia 2023 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej poinformował, że przewidziana pula środków została już przekroczona. Pozostałe wnioski zostały dołączone do listy rezerwowej.

Zwiększona pula środków na realizację programu Moja Woda

Z kolei 25 sierpnia 2023 instytucja poinformowała, że w trzeciej edycji na realizację programu zostanie przeznaczone 230 mln zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://megatool.pl - blog motoryzacyjny to internetowa platforma, która dostarcza informacji, porad, recenzji i artykułów związanych z szeroko pojętą motoryzacją. Na takim blogu można znaleźć artykuły o nowych modelach samochodów, porady dotyczące napraw i konserwacji pojazdów, relacje z testów samochodowych oraz wiele innych treści związanych z motoryzacją. Blog motoryzacyjny jest miejscem, gdzie pasjonaci samochodów mogą dzielić się swoimi doświadczeniami, inspiracjami i wiedzą z innymi miłośnikami motoryzacji. To doskonałe źródło informacji dla wszystkich, którzy interesują się tematyką samochodową i chcą być na bieżąco z nowościami w branży.

keyweb.pl - strony internetowe Rzeszów - Oferujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych w Rzeszowie. Nasze usługi obejmują projektowanie responsywnych stron, optymalizację SEO, integrację z mediowymi społecznościowymi i wiele więcej. Działamy z pasją i kreatywnością, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta. Stworzymy dla Ciebie funkcjonalną, estetyczną i użytkową stronę, która w pełni odda charakter Twojej firmy. Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij swoją obecność w sieci!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram