25 sierpnia 2022

Szeregówka i Rzeszów, czy to dobry wybór?

Szeregówka i Rzeszów, czy to dobry wybór?

Rzeszów to piękne miasto wojewódzkie, które słynie z czystości i stosunkowo niskiego zakorkowania. Jest to miejsce tak przyjazne i bezpieczne, gdzie nowy dom jest marzeniem wielu ludzi z całej Polski. Jeśli wpadły Ci do głowy słowa "szeregówka Rzeszów" to dobrze trafiłeś. W tym artykule dokonamy przeglądu szeregówek w Rzeszowie, w tym również nowych inwestycji. Zapraszamy zatem do artykułu "szeregówka Rzeszów", czyli przegląd domów w zabudowie szeregowe.

Dom w zabudowie szeregowej

Dom w zabudowie szeregowej to budynek połączony z innymi budynkami w szeregu, czyli połączony bocznymi ścianami. Głównym argumentem przemawiającym za tym, że dom w zabudowie szeregowej to dobra inwestycja jest cena. Dzieleni ścian bocznych z innymi budynkami odróżnia dom w zabudowie szeregowej od domu wolnostojącego.

Dom wolnostojący

Dom wolnostojący to najpopularniejszy model domu. Jak dotąd każdy nowy dom był budowany w zabudowie wolnostojącej. Rynek pierwotny jest zdominowany takim rodzajem budynków. Aktualnie wolnostojące domy na sprzedaż w Rzeszowie stają się mniej popularne na rzecz szeregowej zabudowy (w tym zabudowy bliźniaczej).

Dom wolnostojący ma wiele plusów, ponieważ jak gwarantuje prywatność. Niestety obecnie koszt budowy takiego domu jest bardzo wysoki.

Nowy dom w zabudowie szeregowej

Rynek pierwotny nieruchomości w Rzeszowie jest pełen ofert domów w zabudowie szeregowej. Aby się przekonać wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "szeregówka rzeszów", "domy na sprzedaż Rzeszów", czy też "nowy dom sprzedaż Rzeszów". Ceny domów w zabudowie szeregowej kosztują od około 400 000, do nawet kilku milionów złotych. Na terenie Rzeszowa zwykle jest ponad 1000 ofert nowych domów na sprzedaż, z czego połowa to domy tzw. szeregówki.

Szeregówka Rzeszów - procentowy udział usiedli

Udział ofert domów w zabudowie szeregowej na terenie Rzeszowa jest następujący.

Domy na sprzedaż Budziwój - 34% udziału domów szeregowych

Domy na sprzedaż Załęże - 12% udziału domów szeregowych

Domy na sprzedaż Słocina - 9% udziału domów szeregowych

Domy na sprzedaż Dworzysko - 7% udziału domów szeregowych

Domy na sprzedaż Przybyszówka - 7% udziału domów szeregowych

Domy na sprzedaż Biała - 6% udziału domów szeregowych

Domy na sprzedaż Miłocin - 5% udziału domów szeregowych

Domy na sprzedaż Staroniwa - 5% udziału domów szeregowych

Domy na sprzedaż Baranówka - 3% udziału domów szeregowych

Domy na sprzedaż Staromieście - 3% udziału domów szeregowych

Domy na sprzedaż Zalesie - 2% udziału domów szeregowych

Domy na sprzedaż Zwięczyca - 2% udziału domów szeregowych

Domy na sprzedaż Wilkowyja - 2% udziału domów szeregowych

Domy na sprzedaż Drabinianka - 1% udziału domów szeregowych

Domy na sprzedaż Łany - 1% udziału domów szeregowych

Domy na sprzedaż Porąbki - 1% udziału domów szeregowych

Domy na sprzedaż Stare Budy - 0% udziału domów szeregowych

Domy na sprzedaż Rzeszów

Przykładowa oferta jaką warto zauważyć to "Bliźniak w Rzeszowie, duża działka" z popularnego portalu otodom. 3 571 zł/m² to bardzo dobra cena jak na dzisiejsze warunki gospodarcze. Całość (około m²) wynosi 429 000 zł. Dodatkowym atutem jest działka o rozmiarze 433 m². Z pewnością jest to cena bardziej atrakcyjna od cen mieszkań. Nowy dom budowany według projektu "Dom w zimokwiatach 2" Archonu. Oferta dotyczy bliźniaka oddawanego w stanie surowym otwartym. Dom otacza cicha spokojna okolica, bliskie sąsiedztwo lasów i terenów zielonych.

Jeden komentarz “Szeregówka i Rzeszów, czy to dobry wybór?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://megatool.pl - blog motoryzacyjny to internetowa platforma, która dostarcza informacji, porad, recenzji i artykułów związanych z szeroko pojętą motoryzacją. Na takim blogu można znaleźć artykuły o nowych modelach samochodów, porady dotyczące napraw i konserwacji pojazdów, relacje z testów samochodowych oraz wiele innych treści związanych z motoryzacją. Blog motoryzacyjny jest miejscem, gdzie pasjonaci samochodów mogą dzielić się swoimi doświadczeniami, inspiracjami i wiedzą z innymi miłośnikami motoryzacji. To doskonałe źródło informacji dla wszystkich, którzy interesują się tematyką samochodową i chcą być na bieżąco z nowościami w branży.

keyweb.pl - strony internetowe Rzeszów - Oferujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych w Rzeszowie. Nasze usługi obejmują projektowanie responsywnych stron, optymalizację SEO, integrację z mediowymi społecznościowymi i wiele więcej. Działamy z pasją i kreatywnością, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta. Stworzymy dla Ciebie funkcjonalną, estetyczną i użytkową stronę, która w pełni odda charakter Twojej firmy. Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij swoją obecność w sieci!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram